Apartament i mobiluar 1+1 prane Hotel Palace, Plazh

 • 165€/muaj
SH4, Durrës, Albania

Apartament i mobiluar 1+1 prane Hotel Palace, Plazh

SH4, Durrës, Albania
 • 165€/muaj

Overview

Property ID: HZ36395
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera apartament 1+1, kati 6 me ashensor. Apartamenti ka 1 ballkon me pamje nga deti dhe eshte i mobiluar.

 • Address Rruga Pavaresia, Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36395
 • Price: 165€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 1,200€/muaj

Apartament 2+1 per qera te Park Gate, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Rruga e Elbasanit, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 120 m2
 • Apartament
Details
Featured
 • 64,000€

Shitet 1+1 i kompletuar me 746 ‎€m2, Ali Dem, Tirane.

 • 64,000€
Ali Demi, Tirana, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • 75 m2
 • Apartament
Details
 • 580€/m2

Apartamente prane Hotel Flower, Golem Durres

 • 580€/m2
Rruga Qemal Stafa, Golem, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 55 m2
 • Apartament
Details
 • 50,000€

Apartament 2+1 prane Hotel Majestic, Shkembi Kavajes, Durres

 • 50,000€
Shkembi i Kavajes, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 90 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka