Apartament i mire organizuar me pamje te lire, prane Gjimnazit Partizani, Tirane

 • 127,000€
Featured Shitet
Rruga 4 Dëshmorët, Tirana, Albania
Featured Shitet
Rruga 4 Dëshmorët, Tirana, Albania
 • 127,000€

Overview

Property ID: HZ41027
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 102
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Organizohet nga 1 ambient ndenje dhe ngrenie me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 korridor. Apartamenti i orientuar nga Jugu ben te mundur qe pjesen me te madhe te dites te kapet nga dielli. Eshte i mire mobiluar.

 • Address Rruga 4 Dëshmorët, Tirana, Albania
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41027
 • Price: 127,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj