Apartament i investuar me qera, ngjitur me Lake View, Tirane

 • 690€/muaj
Rruga Mehdi Frasheri, Tirana, Albania
Per Qera
Apartament i investuar me qera, ngjitur me Lake View, Tirane
Rruga Mehdi Frasheri, Tirana, Albania
 • 690€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 108.5 m2.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me 1 dhome gjumi matrimoniale dhe 1 dhome gjumi me 2 krevat teke.

Apartamenti eshte i lire per tu marre me qera me 1 Mars.

 • Address Rruga Mehdi Frasheri, ngjitur me Lake View, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49661
 • Price: 690€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ49661
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 108.5
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova