Apartament 90 m2 per biznes te rruga re e Portit, Durres.

Port of Durrës, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ40076
 • Apartament, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Jepet me qera apartament per biznes me siperfaqe 90 m2. Kati 5-te. I organizuar ne 3 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje nga porti dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. 

Apartamenti eshte i investuar.

Cmimi : 300 mije leke ne muaj (neto)

 • Address Rruga re e Portit, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40076
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament, Prone Biznesi
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka