Apartament 79 m2 me pamje nga deti, Golem

 • 59,000€
Golem Long Beach 2504, Durrës, Albania
Shitet

Apartament 79 m2 me pamje nga deti, Golem

Golem Long Beach 2504, Durrës, Albania
 • 59,000€

Overview

Property ID: HZ41750
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 79
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 79 m2 me pamje nga deti.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome pritje-kuzhine , 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti. I mobiluar pjeserisht.

 • Address Ngjitur me Hotel Premium, Golem.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41750
 • Price: 59,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka