Apartament 70 m2 prane hotel Bleart, Durres

 • 35,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Shitet

Apartament 70 m2 prane hotel Bleart, Durres

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 35,000€

Overview

Property ID: HZ41648
 • Apartament
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 2. Apartamenti ka 1 ballkon dhe 1 tualet, i mobiluar dhe ndodhet ne vije te dyte me detin.

 • Address Prane Hotel Blerat, Shkembi Kavajes
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41648
 • Price: 35,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka