Apartament 4+1 prane Vodafone, Ish Bllok, Tirane

 • 2,000€/muaj
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania

Apartament 4+1 prane Vodafone, Ish Bllok, Tirane

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
 • 2,000€/muaj

Overview

Property ID: HZ33879
 • Property Type
 • Apartament
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 4+1 me siperfaqe 200 m2, me kuzhin te vecuar, 2 tualete njeri me dritare dhe 3 ballkone. Kati 3, orientimi jug-perendim.

 • Address Prane Vodafone, Ish Bllok, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33879
 • Price: 2,000€/muaj
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 500€/muaj

Jepet me qera apartament me siperfaqe 150 m2

 • 500€/muaj
Rruga e Elbasanit, Tirana 1000, Albania
 • Beds: 4
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 150 m2
 • Apartament
Details
 • 180,000€

Apartament 2+1 te Rezidenca Sunrise prane Teg, Tirane

 • 180,000€
Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 110 m2
 • Apartament
Details
 • 341,000€

Shitet apartament 2+1 te Nobis, Tirane

 • 341,000€
Nobis, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 170 m2
 • Apartament
Details
 • 350€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 Rruga e Kosovareve, Tirane

 • 350€/muaj
Rruga e Kosovarëve, Tiranë
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali