Apartament 4+1 per qera, ne Residencen Park Gate, Tirane.

 • 2,800€/muaj
Park Gate Tirana, Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 4+1 per qera, ne Residencen Park Gate, Tirane.
Park Gate Tirana, Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
 • 2,800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 4+1 & 2 poste parkimi. Rrethohet me nje pamje te mrekullueshme ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares ,sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi nga te cilat 1 me krevat dopio edhe 3 me krevat tek , 2 ballkone dhe dy tualete. Jepet totalisht i mobiluar.

 • Address Park Gate Tirana, Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ56963
 • Price: 2,800€/muaj
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ56963
 • Apartment
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli