Apartament 3+1+ verande, te Juridiku, Tirane.

Rruga Milto Tutulani, Tirana, Albania

Overview

Property ID: HZ43285
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 217
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 217 m2 dhe verande me siperfaqe 58.7 m2. Ka kuzhine te vecuar. Me 3 tualete ku 2 prej tyre jane me dritare. Apartamenti ka pamje te lire dhe eshte pjese e nje objekti te ri i vitit 2021 me cilesi te lart ndertimi.

 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43285
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla