Apartament 3+1 te rruga Xhanfize Keko te ish Profarma, Tirane

 • 157,000€
Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 3+1 te rruga Xhanfize Keko te ish Profarma, Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 157,000€

Overview

Property ID: HZ29538
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 157
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me kuzhine më vete, me siperfaqe 157 m2. Apartamenti ka 2 tualete njeri me dritare dhe 2 ballkone. Kati 5 me ashensor, orientimi veri-jug. Pallat i ri me ndertime cilesore. Shitet i mobiluar.

 • Address Rruga Xhanfize Keko te ish Profarma, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29538
 • Price: 157,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 485,000€

Duplex te Kompleksi Akacia, prane TEG, Tirane

 • 485,000€
Rruga Akacia, Mjull-Bathore, Albania
 • Garages: 2
 • 320 m2
 • Apartament
Details
 • 83,000€
 • 660€/m2

Apartament 2+1, te Valuta Durres

 • 83,000€
 • 660€/m2
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 125 m2
 • Apartament
Details
 • 220€/muaj

Apartament 2+1me qera prane Portit te Durresit

 • 220€/muaj
Port of Durres, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 94 m2
 • Apartament
Details
 • 500€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1 prane TEG, Tirane

 • 500€/muaj
Prane TEG, Tirane
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • Garage: 1
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali