Apartament 3+1 te rruga e re e Portit, Durres

 • 450€/muaj
Rruga Myfti Kodra, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ40775
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 130 m2.
Kati 6 banim. Apartamenti ka 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje ballore nga porti.
I pershtatshem per banim dhe ambient biznesi.

 • Address Rruga Myfti Kodra, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40775
 • Price: 450€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka