Apartament 3+1, rruga Taulantia, Vollga Durres

 • 105,000€
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

Apartament 3+1, rruga Taulantia, Vollga Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • 105,000€

Overview

Property ID: HZ24886
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 155
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1, me siperfaqe 155m2, kati 6 me ashensor. Me pamje nga deti dhe vila.

 • Address Rruga Taulantia, Vollga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ24886
 • Price: 105,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 700€/m2

Apartamente me siperfaqe te ndryshme, Vlore

 • 700€/m2
Rruga Dhimitër Konomi 22, Vlorë 9401, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 105,000€

Apartament 3+1 me pamje nga deti, Vollga Durres

 • 105,000€
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garages: 21
 • 155 m2
 • Apartament
Details
Featured
 • 110,000€

Apartament 1+1, te Kinema Agimi, Tirane.

 • 110,000€
Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 83 m2
 • Apartament
Details
 • 76,000€

Garsoniere per investim ne Qender, Tirane.

 • 76,000€
Rruga Ded Gjo Luli, Tiranë, Albania
 • Bath: 1
 • 51 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka