Apartament 3+1, prane stadiumit Selman Stermasi, Tirane

 • 150,000€
Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania

Apartament 3+1, prane stadiumit Selman Stermasi, Tirane

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
 • 150,000€

Overview

Property ID: HZ27544
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135
 • m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 135 m2, kati 3.  I mobiluar. Me 2 tualete dhe 2 ballkone.

 • Address Rruga Sulejman Delvina, prane stadiumit Selman Stermasi, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ27544
 • Price: 150,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 370,000€

Shitet apartament 2+1 te Nobis, Tirane

 • 370,000€
Nobis, Tirane
 • Beds: 2
 • 170 m2
 • Apartament
Details
 • 450,000€

Shitet dupleks 281 m2 Bllok, Tirane

 • 450,000€
Bllok, Tirane
 • Beds: 5
 • Baths: 3
 • 281 m2
 • Apartament
Details
 • 135,000€

Shitet apartament 3+1 te Brryli, Tirane

 • 135,000€
Brryli, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 151 m2
 • Apartament
Details
 • 1,200€/muaj

Apartament 2+1 me qera te Garda, Tirane

 • 1,200€/muaj
Shëtitore Parku i Madh, Tiranë 1000, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali