Apartament 3+1 prane kopeshtit Sotir Noka, Durres.

 • 300€/muaj
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
Qera
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • 300€/muaj

Overview

Property ID: HZ42575
 • Apartament
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Description

Jepet me qira apartament 3+1 me, i mobiluar me cdo gje te re. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, ka 2 tualete dhe 2 ballkone. 

 • Address Prane kopeshtit Sotir Noka, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42575
 • Price: 300€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka