Apartament 3+1 per shitje prane Kullave Binjake.

 • 280,000€
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania

Apartament 3+1 per shitje prane Kullave Binjake.

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë 1000, Albania
 • 280,000€

Overview

Property ID: HZ34979
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 165000

Description

Me siperfaqe totale 165m2(150m te brendshme) organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje fantastike.  Orjentim lindje-jug-perendim.

 • Address Prane Kullave Binjake, Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34979
 • Price: 280,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla
 • Igli Molla
 • +355 69 28 07 746

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 220,000€

Shitet apartament 3+1 te Liqeni Artificial, Tirane

 • 220,000€
Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 149 m2
 • Apartament
Details
 • 900€/m2

Shitet apartament 1+1 ne rezidencen Vala Mar, Durres

 • 900€/m2
Rezidenca Vala Mar, Hamallaj , Durrës
 • Bath: 1
 • 66 m2
 • Apartament
Details
 • 73,000€

Apartament 2+1 te Kompleksi Diell, Golem Durres

 • 73,000€
Golem, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 104 m2
 • Apartament
Details
 • 65,000€

Apartament 2+1 me pamje nga pishina Hotel Bleart

 • 65,000€
SH4, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 83 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla