Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 170 m2(154 m2 neto). Ka 1 ambjent ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kati 11 (jo i fundit). Orientimi Jug-Lindje. Sistem qendror ngrohje-ftohje.

 • Address: Rruga Donika Kastrioti, prane Kullave Binjake, Tirane.
 • City: Tirane
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 19 Dhjetor, 2019 at 12:51 pm

 • Property ID: 31236
 • Price: 293,000€
 • Property Size: 170 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

1,260€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 2Baths: 2m2: 135

Apartament

Emiljan Peshpali

6 muaj ago

1,260€/m2

Beds: 2Baths: 2m2: 135

Apartament

6 muaj ago

1,380€/m2

Shiten 2 apartamente 2+1 te Olimpic Residence, Tirane.

Rruga Liman Kaba, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

m2: 91.4

Apartament

Igli Molla

10 muaj ago

1,380€/m2

m2: 91.4

Apartament

10 muaj ago

2,500€/muaj

Beds: 5Baths: 3m2: 254

Vila

Igli Molla

3 vjet ago

2,500€/muaj

Beds: 5Baths: 3m2: 254

Vila

3 vjet ago

120,000€

Shitet apartament 2+1 te kompleksi Colombo 2

Kompleksi Colombo 2, prane Liqenit Artificial, Tirane

Beds: 2Baths: 2m2: 125

Apartament

Igli Molla

3 vjet ago

120,000€

Beds: 2Baths: 2m2: 125

Apartament

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera apartament 1+1, prane Concord Center, Tirane.

NEXT PROPERTY

Amient 178 m2 me qera prane Ures se Dajlanit, Durres