Apartament 3+1 per shitje, ne Rezidencen Salillari, Kopshti Botanik, Tirane.

 • 1,900€/m2
Kopshti Botanik i Tiranës, Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 3+1 per shitje, ne Rezidencen Salillari, Kopshti Botanik, Tirane.
Kopshti Botanik i Tiranës, Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania.
 • 1,900€/m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 123.49 m2, siperfaqe neto 105.37 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.12 m2.
Organizohet ne: dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3. Rezidenca eshte ndertuar se fundmi me punime shume cilesore.

 • Address Kopshti Botanik i Tiranës, Rruga Selita e Vjeter, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54934
 • Price: 1,900€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ54934
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 123.49
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli