Apartament 3+1 per shitje, kompleksi Ekspozita Building, Tirane.

 • 3,500€/m2
Ekspozita Building, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 3+1 per shitje, kompleksi Ekspozita Building, Tirane.
Ekspozita Building, Tirana, Albania.
 • 3,500€/m2

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 217.27 m2 ku 163.12 m2 jane siperfaqe brendshme. Kati 8. Godina Ekspozita është një projekt unik në të cilin jane përdorur metodat më inovative të ndërtimit. Forma arkitekturore e ndërtesës është frymëzuar nga forma e malit të Dajtit. Ky projekt thekson hapësirat e gjelbra dhe zonat e përbashkëta që favorizojnë ndërveprimin mes banorëve. Godina multifunksionale Ekspozita në Tiranë do të ketë një lartësi totale prej 93 metrash, me 24 nivele mbi tokë dhe 5 nëntokë. Zonat e parkimit, tregtare dhe zyrave do të kenë akses në 16 ashensorë me shpejtësi të lartë. Zona e banimit e pallatit do të shërbehet nga 10 ashensorë. Ndërtesa do të ofrojë shërbime SPA, palestër dhe një pishinë të mbyllur.

 • Address Ekspozita Building, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54583
 • Price: 3,500€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ54583
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova