Apartament 3+1 per shitje, Don Bosco, Tirane.

 • 113,000€
Don Bosco, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 116
 • m2
Shitet

Apartament 3+1 per shitje, Don Bosco, Tirane.

Don Bosco, Tirana, Albania.
 • 113,000€

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 116 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande. Kati 1 i nje pallati ekzistues. Mundesi parkimi. Vendndodhje shume e mire. Zone shume e qete.

 • Address Don Bosco, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47816
 • Price: 113,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova