Apartament 3+1 me super pamje nga deti, Vollga Durres

 • 500€/muaj
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

Apartament 3+1 me super pamje nga deti, Vollga Durres

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ33852
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 155
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 3+1, kati 9 me ashensor. I mobiluar me cdo gje te re dhe me pamje totale nga deti. Me 2 tualete.

 • Address Rruga Taulantia, Vollga Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33852
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 175,000€

Apartament ne Bllok

 • 175,000€
Blloku, Tirana, Shqipëri
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 110 m2
 • Apartament
Details
 • 390€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 Kompleksi Dinamo, Tirane

 • 390€/muaj
Kompleksi Dinamo, Tirane
 • Beds: 2
 • Garage: 1
 • Apartament
Details
 • 320,000€

Shitet 3+1 dhe 1+1 te fakulteti Juridik Tirane

 • 320,000€
Rruga Perlat Rexhepi, Tiranë, Albania
 • Beds: 5
 • Baths: 3
 • Garage: 1
 • 200 m2
 • Apartament
Details
 • 680€/m2

Apartamente 1+1 perballe Portit te Durresit

 • 680€/m2
Port of Durrës, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, 2001, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 71 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka