Apartament 3+1 me qera, Tirane.

 • 202€/muaj
Rruga Besim Alla, Albania

Apartament 3+1 me qera, Tirane.

Rruga Besim Alla, Albania
 • 202€/muaj

Overview

Property ID: HZ34746
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2. Ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 7.

 • Address Astir, Rruga Besim Alla, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34746
 • Price: 202€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,800€/m2

Shitet apartament 2+1 Rruga e Elbasanit, Tirane

 • 1,800€/m2
Rruga e Elbasanit, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 141 m2
 • Apartament
Details
 • 120,000€

Apartament 2+1 te Pazari i Ri, Tirane

 • 120,000€
Pazari i RI
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 97 m2
 • Apartament
Details
 • 254,000€
 • 1,270€/muaj

Shitet ose jepet me qera  apartament 3+1, Tirane.

 • 254,000€
 • 1,270€/muaj
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 127 m2
 • Apartament
Details
 • 127,000€

Apartament 2+1 ne fillim te rruges Don Bosko, Tirane

 • 127,000€
Rruga Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 120 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali