Apartament 3+1 me qera, prane Ambasades Amerikane, Tirane.

 • 800€/muaj
Rruga Jan Kukuzeli, Tirana, Albania
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
Qera

Apartament 3+1 me qera, prane Ambasades Amerikane, Tirane.

Rruga Jan Kukuzeli, Tirana, Albania
 • 800€/muaj

Description

Jepet apartmament me qera 3+1.  I mobiluar. Ka 3 dhoma, 2 tualete (1 tualet me dritare) dhe 2 ballkone. Kati 4 banimi. Me 2 ashensora.

 • Address Rruga Jan Kukuzeli, Tirana.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ36138
 • Price: 800€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova