Apartament 3+1 me qera perballe universitetit Luarasi, Tirane

 • 500€/muaj
Universiteti Luarasi, Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Apartament 3+1 me qera perballe universitetit Luarasi, Tirane

Universiteti Luarasi, Rruga e Elbasanit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ29577
 • Property Type
 • Apartament
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 160 m2, me 2 tualete dhe 1 ballkon. I mobiluar. Orientimi nga perendimi.

 • Address Rruga Elbasanit, perballe Universitetit Luarasi, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29577
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 600€/m2

Apartament 3+1, prane shkolles Jusuf Puka, Durres

 • 600€/m2
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 98.7 m2
 • Apartament
Details
 • 500€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, Tirane.

 • 500€/muaj
Rruga Faik Konica, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 85 m2
 • Apartament
Details
 • 77,000€

Shiten 2 apartamente 1+1 prane Prokurorise se Tiranes

 • 77,000€
Prane Prokurorise se Tiranes
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 70 m2
 • Apartament
Details
 • 450€/muaj

Jepet me qera apartament 1+1, Tirane.

 • 450€/muaj
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 85 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali