Description

Shitet apartament 3+1 me kuzhine me vete, me siperfaqe 157 m2 me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 2 tualete dhe 2 ballkone.  Kati 7 me ashensor .

 • Address: Prane Restorant 4 Stinet, Vollga Durres.
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on 14 Shkurt, 2020 at 1:45 pm

 • Property ID: 32480
 • Price: 157,000€
 • Property Size: 157 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Marsel Blaka
Marsel Blaka
+355 69 21 51 012

Enquire about this property

Similar Properties

44,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 82

Apartament

Marsel Blaka

1 vit ago

44,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 82

Apartament

1 vit ago

74,240€

Apartament 2+1, te Vila Zogut Durres

Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 116

Apartament

Marsel Blaka

10 muaj ago

74,240€

Beds: 2Bath: 1m2: 116

Apartament

10 muaj ago

195,000€

Dyqan 90m2, prane UBA bank, Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Albania

m2: 90

Dyqan

Fabjan Resulaj

1 vit ago

195,000€

m2: 90

Dyqan

1 vit ago

83,000€

Apartament 2+1, ne qender te Durresit

Rruga Hafiz Podgorica, Durrës, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 104

Apartament

Fabjan Resulaj

2 vjet ago

83,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 104

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

2 vila per shitje me 4’000 m2 truall, pas City Park, Tirane.

NEXT PROPERTY

16320 m2 toke Bisht Kamez, Durres