Apartament 3+1 & 2 poste parkimi per shitje, Lake View Residence, Tirane.

 • 500,000€
Lake View Residences, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 3+1 & 2 poste parkimi per shitje, Lake View Residence, Tirane.
Lake View Residences, Tirana, Albania.
 • 500,000€

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 159.46 m2 dhe siperfaqe verande 15.40 m2. Planimetri super e rregullt. Kati 7. Me pamje fantastike nga Liqeni Artificial. Nje nga projektet me elitare ne kryeqytet me nje cilesi te larte ne ndertim dhe projektim, pozicionuar strategjikisht ne nje nga zonat me te kerkuara per jetese ,prane Liqenit te Tiranes. Ne cmim perfshihen 2 poste parkimi ne te njejten godine.

 • Address Lake View Residences, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58229
 • Price: 500,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58229
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 2
 • Garages
 • 159.46
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli