Apartament 2+1+post parkimi per shitje, te Green Valley, Tirane.

 • 270,000€
Green Valley, Tirana, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Apartament 2+1+post parkimi per shitje, te Green Valley, Tirane.
Green Valley, Tirana, Tiranë, Albania.
 • 270,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 117.4 m2. Ka 2 tualete. Ndodhet ne katin 2. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

E pozicionuar në një nga zonat më të gjelbërta dhe të bukura të Tiranës me pamje nga parku i madh i liqenit dhe nën këmbët e kodrave panoramike të Selitës “Green Valley” ofron lidhje direkte me akset kryesore të qytetit, mundësi për tranport publik, distancë e pranueshme për levizje në këmbë, biçikletë, urban si dhe lidhje direkte me autostradën Durrës – Tiranë – Elbasan. Garanton cilësinë më të lartë të jetës në komunitet, përfshihet shërbimi i mirëmbajtjes, i sigurisë etj.

 • Address Green Valley, Tirana, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50816
 • Price: 270,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ50816
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 117.4
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla