Apartament 2+1+post parkimi per qera, te Park Gate Residence, Tirane.

 • 1,200€/muaj
Park Gate Tirana, Rruga e Elbasanit, Tirana, Tiranë, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1+post parkimi per qera, te Park Gate Residence, Tirane.
Park Gate Tirana, Rruga e Elbasanit, Tirana, Tiranë, Albania.
 • 1,200€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 122 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. I mobiluar ne menyre moderne. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

 • Address Park Gate Tirana, Rruga e Elbasanit, Tirana, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54193
 • Price: 1,200€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ54193
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 122
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli