Apartament 2+1+Parkim per qera, te Ambasador 3, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
Qera
Apartament 2+1+Parkim per qera, te Ambasador 3, Tirane.
Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • 1,500€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1. Apartamenti ka sallon me ballkon dhe kuzhine me dritare. Dy dhoma gjumi njera me ballkon. Dy tualete me dritare njeri ne dhomen e gjumit matrimoniale. Kati 14 me pamje nga liqeni. Garazh ne katin -2.

 • Address Rruga Dervish Hima, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46248
 • Price: 1,500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Overview

Property ID: HZ46248
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova