Apartament 2+1+garazhd, prane Universitetit Aleksander Moisiu, Durres.

 • 300€/muaj
14, 2001, Rruga Currila, Durrës, Albania.
Qera
14, 2001, Rruga Currila, Durrës, Albania.
 • 300€/muaj

Overview

Property ID: HZ43114
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Garage
 • 93
 • m2

Description

Jepet me qera apartament me siperfaqe 93 m2. I organizuar ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon me pamje nga deti. I sapo mobiluar. Ofron ndricim natyral gjate gjithe dites ne te gjitha dhomat dhe pamje te plote nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e trete me ashensor. Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd.

 • Address 14, 2001, Rruga Currila, Durrës, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43114
 • Price: 300€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka