Apartament 2+1+2 te Kompleksi Dinamo, Tirane

 • 230,000€
Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania
Per Shitje
Apartament 2+1+2 te Kompleksi Dinamo, Tirane
Kompleksi Dinamo, Rruga Anton Ashta, Tirana, Albania
 • 230,000€

Description

Apartamenti me siperfaqe 100 m2, eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon izolim akustik, hidroizolimi dhe termoizolim, fasade e ventiluar etj.
Ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes, prane qendres se qytetit.
Orientimi jug-perendim

 • Address Kompleksi Dinamo, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57604
 • Price: 230,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57604
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli