Apartament 2+1+2 poste parkimi per qera, te Tregu Elektrik, Tirane.

 • 800€/muaj
Tregu i Ri Elektrik, Rruga Ali Demi, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 2+1+2 poste parkimi per qera, te Tregu Elektrik, Tirane.
Tregu i Ri Elektrik, Rruga Ali Demi, Tirana, Albania.
 • 800€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhome gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi Juglindje. Kati 4. Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi.

 • Address Tregu i Ri Elektrik, Rruga Ali Demi, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54213
 • Price: 800€/muaj
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ54213
 • Apartment
 • Property Type
 • 125

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli