Apartament 2+1 te Stadiumi Arena Kombtare, Tirane.

 • 500€/muaj
Tirana, Albania

Apartament 2+1 te Stadiumi Arena Kombtare, Tirane.

Tirana, Albania
 • 500€/muaj

Overview

Property ID: HZ34150
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Jepet me qera apartament 90 m2, i organizuar ne 2+1, me 2 ballkone dhe 1 tualet. Orientimi Jug. I mobiluar. Me pamje nga parku i liqenit.

 • Address Te Stadiumi Arena Kombtare, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ34150
 • Price: 500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 40,000€

Apartament 1+1, prane Pistes Kosova, Plazh

 • 40,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 63 m2
 • Apartament
Details
 • 400€/muaj

Jepet me qera ambjent per biznes ne Bllok, Tirane

 • 400€/muaj
Blloku, Tirana, Albania
 • Bath: 1
 • 69 m2
 • Apartament
Details
 • 8€/m2

Ambient 100 m2 te restorant Fly, Durres

 • 8€/m2
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 100 m2
 • Apartament
Details
 • 118,000€

Duplex 150m2, prane Pallatit te Brigadave, Tirane

 • 118,000€
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 150 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali