Apartament 2+1 te rruga Belul Hatibi, prane Oxhakut, Tirane.

 • 750€/m2
Rruga Belul Hatibi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Apartament 2+1 te rruga Belul Hatibi, prane Oxhakut, Tirane.

Rruga Belul Hatibi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 750€/m2

Overview

Property ID: HZ29098
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 91.78
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 91.78 m2, me 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone.  Kati 3, orientimi jug-lindje. Ndertim cilesor i vitit 2019.

 • Address Rruga Belul Hatibi, prane Oxhakut, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29098
 • Price: 750€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 150,000€

Shitet apartament 3+1, tek Kodra e Diellit 2, Tirane.

 • 150,000€
Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 128 m2
 • Apartament
Details
 • 600€/m2

Apartament 1+1 prane Drejtorise se Policise, Durres

 • 600€/m2
Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 57 m2
 • Apartament
Details
 • 850€/muaj

Shiten 2 apartamente 3+1 te Ish Fusha-Aviacionit, Tirane

 • 850€/muaj
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 127 m2
 • Apartament
Details
 • 1,000€/muaj

Apartament 3+1 me qera prane ish Ekspozites, Tirane

 • 1,000€/muaj
Rruga Vangjush Furxhi 30, Tirana, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 3
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali