Apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji, Tirane

 • 220,000€
 • 800€/muaj
Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta 1000, Tirana, Albania
Qera Shitet

Apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji, Tirane

Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta 1000, Tirana, Albania
 • 220,000€
 • 800€/muaj

Overview

Property ID: HZ41203
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Shitet dhe jepet me qira apartament me siperfaqe 120 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje-kuzhine, 2 ballkone dhe 2 tualete. Me 1 vend parkimi ne katin -1.

 • Address Kompleksi Delijorgji, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41203
 • Price: 220,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera, Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj