Apartament 2+1 te bulevardi kryesor, Durres !

 • 75,000€
Bulevardi Dyrrah, Durres 2000, Albania
Shitet

Apartament 2+1 te bulevardi kryesor, Durres !

Bulevardi Dyrrah, Durres 2000, Albania
 • 75,000€

Overview

Property ID: HZ41411
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 108
 • m2

Description

Okazion !!! 🎯
Me siperfaqe 108 m2 apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome pritje, kuzhine gatimi me vete, 1 tualet dhe 2 ballkone. I mobiluar.

 • Address Bulevardi Dyrrah
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ41411
 • Price: 75,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka