Apartament 2+1 prane Ures Dajlanit, Plazh Durres

 • 45,000€
On off, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 2+1 prane Ures Dajlanit, Plazh Durres

On off, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 45,000€

Overview

Property ID: HZ29955
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 85m2, kati 4 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 1 tualet dhe 2 ballkone.

 • Address Rruga Pavarsia Plazh Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29955
 • Price: 45,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 1,000€/m2

Shiten apartamente 2+1 Rruga Dritan Hoxha, Tirane

 • 1,000€/m2
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • 96.3 m2
 • Apartament
Details
 • 157,000€

Apartament 3+1 me pamje nga deti, Vollga Durres

 • 157,000€
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 157 m2
 • Apartament
Details
 • 890€/m2

Apartament 3+1 me super pamje per shitje te rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirane.

 • 890€/m2
Rruga Kodra e Diellit, KD1, 1000, Tirana, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 145 m2
 • Apartament
Details
 • 100,000€

Apartament 3+1 sebashku me 1 vend parkimi, Kodra e Diellit 2, Tirane

 • 100,000€
Rezidenca Kodra, rruga e zallit 2, Tiranë 1000, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • 108.9 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka