Apartament 2+1 prane tregut frutave perimeve Durres

 • 60,000€
Rruga Abaz Çbkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 2+1 prane tregut frutave perimeve Durres

Rruga Abaz Çbkupa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 60,000€

Overview

Property ID: HZ29671
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Okazion! 

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 120 m2, kati 9 me ashensor.Pozicioni  jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites .Apartamenti shitet i mobiluar . Pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim.

 • Address Prane tregut frutave perimeve Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29671
 • Price: 60,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 600€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1,Tirane.

 • 600€/muaj
Liqeni Thate, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 3
 • Bath: 1
 • Apartament
Details
 • 800€/muaj

Jepet me qera apartament 3+1 te Kodra e Diellit, Tirane

 • 800€/muaj
Kodra e Diellit, Tirane
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • Garage: 1
 • 133 m2
 • Apartament
Details
 • 92,000€

Apartament 2+1, Currila, Durres

 • 92,000€
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 107,000€

Apartament 3+1, 142m2

 • 107,000€
Rruga Filonid Durrsaku, Durrës, Albania
 • Beds: 4
 • Bath: 1
 • 142 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka