Apartament 2+1 prane ish Rajonit te Policise, Durres

 • 73,000€
Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 2+1 prane ish Rajonit te Policise, Durres

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 73,000€

Overview

Property ID: HZ29880
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 121
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 121 m2, kati 3. Apartamenti ka 2 ballkone dhe 2 tualete, njeri me dritare. Eshte i pajisur me sistem gazi, 3 kondicioner, kuzhine gatimi me vete. Punime te reja dhe shume cilesore.

 • Address Prane ish Rajonit Policise, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29880
 • Price: 73,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 185,000€

Shitet apartament 2+1 ne Bllok, Tirane

 • 185,000€
Rruga Pjetër Bogdani, Bllok, Tiranë
 • Beds: 2
 • 111 m2
 • Apartament
Details

Shitet toke+shtepi mbrapa pallatit sportiv Asllan Rusi, Tirane

Mbrapa pallatit sportiv Asllan Rusi, Tirane
 • 84.7 m2
 • Apartament, Toke
Details
 • 127,000€

Apartament 2+1 ne fillim te rruges Don Bosko, Tirane

 • 127,000€
Rruga Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 120 m2
 • Apartament
Details
 • 1,100€/m2

Apartament 2+1, te Rruga e Kavajes, Tirane

 • 1,100€/m2
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 89.2 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka