Apartament 2+1 prane Hotel Adriatik, Plazh Durres

 • 57,000€
Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, 2001, Albania

Apartament 2+1 prane Hotel Adriatik, Plazh Durres

Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, 2001, Albania
 • 57,000€

Overview

Property ID: HZ29318
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 85
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2, i mobiluar. Me 2 tualete, kati 3 me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti dhe pishina Hotel Adriatik.

 • Address Rruga Pavaresia, prane Hotel Adriatik, Plazh Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29318
 • Price: 57,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

 • 580€/m2

Apartament 2+1 me qera,Kompleksi Touch of the Sun

 • 580€/m2
Rruga Ibrahim Shalqizi, Mjull-Bathore, Albania
 • Apartament
Details
 • 79,980€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane

 • 79,980€/m2
Rruga Grigor Heba, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 86 m2
 • Apartament
Details
 • 53,000€

Apartament 2+1 me pamje nga deti, Plazh Durres

 • 53,000€
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 68 m2
 • Apartament
Details
 • 170,000€

2+1 per Shitje ne Bllok, Tirane!

 • 170,000€
Rruga Nikolla Tupe, Tiranë, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 121 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka