Apartament 2+1 prane Drejtorise Policise ,Durres

 • 65,000€
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Apartament 2+1 prane Drejtorise Policise ,Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 65,000€

Overview

Property ID: HZ29527
 • Property Type
 • Apartament
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2,kati 9 me ashensor. Apartamenti ka 2 tualete dhe  2 ballkone. Pozicioni jug-lindje . Pallat i ri dhe shume cilesor ne ndertim .

 • Address Rruga Aleksander Goga ,Prane Drejtorise Policise Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29527
 • Price: 65,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera, Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka
 • +355 69 21 51 012

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 310,000€

Shitet apartament 3+1 prane RTSH-se, Tirane

 • 310,000€
Rruga Mustafa Matohiti, Tiranë
 • Beds: 3
 • Baths: 2
 • 140.36 m2
 • Apartament
Details
 • 500€/muaj

Jepet me qera apartament 2+1 pas TVSH

 • 500€/muaj
Pas TVSH-se, ngjitur me liceun, Tirane
 • Beds: 2
 • Bath: 1
 • 120 m2
 • Apartament
Details
 • 1,300€/m2

Shitet apartament 2+1 Rruga Gjon Muzaka, Tirane

 • 1,300€/m2
Rruga Gjon Muzaka, Tirane
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 123.61 m2
 • Apartament
Details
 • 800€/muaj

Jepet me qera apartament duplex 2+1, Tirane

 • 800€/muaj
Rruga Pjetër Bogdani, Tiranë, Albania
 • Baths: 2
 • 128 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka