Apartament 2+1 prane autostrades, Durres

 • 125€/muaj
Rruga Drenica, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ40325
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Jepet me qera nje apartament 2+1, pjese e nje vile 3 kateshe. 

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon-kuzhine, 1 tualet dhe nje ballkon. 

Vila ndodhet ne nje lagje te qete me dalje vetem 1 minute nga autostrada.

 • Address Ish Kenet, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ40325
 • Price: 125€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Irini Limka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Irini Limka
 • Irini Limka