Apartament 2+1+ post parkimi per shitje, prane RTSH-se, Tirane.

 • 3,600€/m2
Okazion Per Shitje
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
Okazion Per Shitje
Apartament 2+1+ post parkimi per shitje, prane RTSH-se, Tirane.
RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • 3,600€/m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m2. Eshte i organizuar ne nje sallon te perbashket me ambientin e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri prej te cileve eshte me dritare, dhe nje ballkon.
Orientohet ne jug perendim. Cmimi postit te parkimit 45 mije euro.

 • Address RTSH (Radio Televizioni Shqiptar), Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49681
 • Price: 3,600€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ49681
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 108
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova