Apartament 2+1 per shitje, Unaze e Re, Tirane.

 • 165,000€
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje, Unaze e Re, Tirane.
Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania.
 • 165,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 118 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 3 banim. Aktualisht me kontrate qeraje per nje vit me cmim 550 euro/muaj. Hipoteka ne proces.

 • Address Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ55322
 • Price: 165,000€
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ55322
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 118
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli