Apartament 2+1 per shitje, Residenca”Kodra Diellit”, Tirane.

 • 190,000€
Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje, Residenca”Kodra Diellit”, Tirane.
Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Tiranë, Albania.
 • 190,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90.88 m2 ku siperfaqa neto eshte 77.5 m2. Organizohet ne: sallon sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kati 1 banim. Apartament i sapo perfunduar dhe i mobiluar ne menyre moderne. Pjese e nje residence te re.

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tirana, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54969
 • Price: 190,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54969
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 90.88
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova