Apartament 2+1 per shitje, prane Fushes se Aviacionit, Tirane.

 • 170,000€
Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania.
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje, prane Fushes se Aviacionit, Tirane.
Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania.
 • 170,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 95.2 m2. Organizohet ne: sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne, i shtruar me parket dhe kondicioner. Kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor. Ndodhet ne nje kompleks te vogel familjar te pershtatshem per familje me femije.

 • Address Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59288
 • Price: 170,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ59288
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 95.2
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova