Apartament 2+1 per shitje, prane Ambasades Amerikane, Tirane.

 • 210,000€
Rruga e Elbasanit 59, Tirana 1000, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2
Shitet

Apartament 2+1 per shitje, prane Ambasades Amerikane, Tirane.

Rruga e Elbasanit 59, Tirana 1000, Albania.
 • 210,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 3 me ashensor. Vendndodhje ideale.

 • Address Rruga e Elbasanit 59, Tirana 1000, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47828
 • Price: 210,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova