Apartament 2+1 per shitje, pas Big Market, Selite, Tirane.

 • 115,000€
Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
Shitet

Apartament 2+1 per shitje, pas Big Market, Selite, Tirane.

Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
 • 115,000€

Overview

Property ID: HZ43921
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 106.17
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 106.17 m2. I organizuar ne: sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete, 1 prej tyre me dritare. I aksesueshem nga 2 hyrje. Mundesi e mire investimi. Kati 1 i nje objekti 6 kateshe. Mundesi parkimi.

 • Address Selitë, Tirana, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ43921
 • Price: 115,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Klea Kosova
 • Klea Kosova