Apartament 2+1 per shitje, Astir, Tirane.

 • 85,000€
Featured Shitet
Rruga Loni Ligori, Tiranë, Albania.
Featured Shitet

Apartament 2+1 per shitje, Astir, Tirane.

Rruga Loni Ligori, Tiranë, Albania.
 • 85,000€

Overview

Property ID: HZ44347
 • Apartament
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 99
 • m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 99 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 6 me ashensor.

 • Address Rruga Loni Ligori, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44347
 • Price: 85,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Klea Kosova
 • Klea Kosova