Apartament 2+1 per shitje, Altana Luxury Residence, Tirane.

 • 290,000€
Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 114.74
 • m20
Qera

Apartament 2+1 per shitje, Altana Luxury Residence, Tirane.

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania.
 • 290,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 114.74 m2. Organizohet ne: sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka vetem 2 hyrje per kat ku veranda eshte e perbashket per katin.

 • Address Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53331
 • Price: 290,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Eriselda Islamukaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Eriselda Islamukaj
 • Eriselda Islamukaj