Apartament 2+1 per qera, te Rruga Bogdaneve, Tirane.

 • 700€/muaj
Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 115
 • m2
Qera

Apartament 2+1 per qera, te Rruga Bogdaneve, Tirane.

Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania.
 • 700€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2. Organizohet ne: sallon sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe verande. Ndodhet ne katin e 10.

 • Address Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50785
 • Price: 700€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla